Gabinet kosmetyczny IMBIR: co należy wiedzieć?

Written by

Czy warto odwiedzić gabinet kosmetyczny IMBIR? Wydaje się, że tak. Właścicielka tego miejsca to osoba bardzo wykwalifikowana. Podobnie jest w przypadku wszystkich zatrudnionych pracownic. Dodatkowo gabinet kosmetyczny IMBIR oferuje szereg usług… Poznaj je!

Co trzeba wiedzieć na temat właścicielki tego miejsca? Jest to profesjonalistka w każdym calu. Co ważne, ta osoba kocha to, co robi na co dzień! Właścicielka opisywanego podmiotu jest związana z sektorem beauty już od około 20. lat. Ma zatem sporo doświadczenia. Nie brakuje jej też właściwych kompetencji. W końcu to absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły imienia Józefa Dietla (chodzi o kierunek „Kosmetologia”). Ale nie tylko. Właścicielka takiego miejsca, jak IMBIR to również absolwentka studiów podyplomowych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (na wydziale Farmaceutycznym) na kierunku „Trychologia w Kosmetologii”. Jak na dłoni zatem widać, że ta osoba nie spoczywa na laurach, tylko regularnie podnosi swoje kompetencje. A to naprawdę bardzo dobry znak pod kątem wszystkich zainteresowanych klientek. Co jeszcze ma tutaj spore znaczenie? Właścicielka IMBIR-u wykłada na rozmaitych szkoleniach.

Także tych o zasięgu międzynarodowym. Cały czas (pomimo posiadania wielu umiejętności) nie spoczywa na laurach, tylko regularnie podnosi własne kwalifikacje. O czym jeszcze nie można zapominać? Należy zwrócić uwagę na zagadnienie, że właścicielka stawia na usługi profesjonalne, uniwersalne, skuteczne i przy tym bezpieczne!

Do każdego klienta podchodzi się tutaj w sposób indywidualny. Wszak nie ma dwóch dokładnie tych samych osób. Tutaj wychodzi się z tego właśnie założenia. Jakie usługi są oferowane? Naprawdę przeróżne. Co ważne, wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanych profesjonalistek. Na początek należy przeanalizować daną sytuację. A potem podjąć dalsze kroki. Oczywiście, ustalając wszystko z klientkami. Co jeszcze ma znaczenie? Zabiegi odbywają się w bardzo przyjemnych warunkach. Nie brakuje aromatycznych zapachów, a także przyjaznej, kojącej muzyki. Jakie kłopoty są redukowane albo nawet całkowicie eliminowane? Chodzi między innymi o kompleksowe, niefarmakologiczne leczenie trądziku. Tak samo, jak o niwelację blizn. Pełna oferta generalnie znajduje się na stronie internetowej IMBIR-u. Warto zaznaczyć, że chodzi na przykład o dokładne, kompleksowe oczyszczanie skóry. Od czasu do czasu warto poddać się takim zabiegom. Gabinet kosmetyczny IMBIR oferuje też na przykład peeling kawitacyjny, czy zabiegi pielęgnacyjne itp.
http://www.imbir.net.pl/

Article Categories:
Zdrowie

Comments are closed.